ZADAR – Školska odbojkaške liga došla je do trećeg kola za koje smo od organizatora dobili rezultate, plasman, te sastave ekipa zajedno s fotografijama zadarskih srednjoškolki koje su se natjecale u tom najljepšem ženskom sportu.
3.KOLO
GRUPA „A”
TEHNIČKA ŠKOLA – GIMNAZIJA JURAJ BARAKOVIĆ
0 : 2 ( 10 : 25 , 11 : 25 )
Suci : M.MASNIĆ – I.SURAĆ
TEHNIČKA ŠKOLA : DELIĆ,BACALJA,DOŠEN,BOŽIĆ,MIRČIĆ,TONČIĆ,SMOLIĆ,SOLDO,BUTIĆ,HEĐI,ZURAK
GIMNAZIJA JURAJ BARAKOVIĆ:
ŠVORINIĆ,KOVAČ,SMOLIĆ-ROČAK,MIOČIĆ,VUČEMILOVIĆ-VRANJE,ČILAŠ,ROLIS,KARUC,GRBEŠA,VUKOVIĆ,ŠIMUNIĆ,FABIJAN,DUNATOV,ŽUPAN
EKONOM. -TRGO. -BIROTEH. ŠKOLA – GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR
0 : 2 ( 15 : 25 , 22 : 25 )
Suci : M.MASNIĆ – I SURAĆ
EKONOM. -TRGO. -BIROTEH. ŠKOLA :
ERLIĆ,ZEBIĆ,NIKPALJ,BRADICA,KLANAC,SURIĆ,SURIČEVIĆ,SIKIRIĆ
GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR :
DOLJANIN,SORIĆ,ČUKOŠIĆ,GREGOV,LILIĆ,DIJAN,BULJAT,MARKUČ,ČORAK,SORIĆ,KRPETA, ČUČA
T A B L I C A „A”
1. GIMN. VLADIMIR NAZOR 3 3 0 6 150 9
2. EKON. TR. I BIR. ŠKOLA 3 2 1 4 137 6
3. GIMN. JURAJ BARAKOVIĆ 3 1 2 2 101 2
4. TEHNIČKA ŠKOLA 3 0 3 0 64 0
U POLUFINALE PLASIRALE SU SE EKIPE : GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR , EKONOM. -TRGO. -BIROTEH. ŠKOLA
GRUPA „B”
GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA – PRIRODOSLOVNO GRAFIČKA ŠKOLA
2 : 0 ( 25 : 15 , 25 : 22 )
Suci : M.MASNIĆ-I.SURAĆ
GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA :
PEŠA,SUNARA,PERIĆ,BUBIĆ,FAIN,MARKOVIĆ,PRUČIĆ,PAŠKOV,FORKO,KRNČEVIĆ,DRVOSJEK
PRIRODOSLOVNO GRAFIČKA ŠKOLA :
KNEŽEVIĆ,ČIRJAK,BREULJ,ČAČIĆ,BAROŠ,MARUŠIĆ,DOŠEN,PERAN,SIPINA,GLAVIĆ
POLJ. I VET. ŠKOLA S. OŽANIĆA – MEDICINSKA ŠKOLA
0 : 2 (8 : 25 ,7 : 25 )
Suci : M. MASNIĆ-I.SURAĆ
POLJ. I VET. ŠKOLA S. OŽANIĆA :
BRKIĆ,MATKOVIĆ,STIPČEVIĆ,LUCIN,RUDIĆ,MARIĆ,DEMO,GUŠČIĆ,JUKIĆ,MAJDANIĆ,KNEZ, IVČIĆ
MEDICINSKA ŠKOLA :
PEHAR,BAJLO,STIPČEVIĆ,GNJATOVIĆ,BARBAROŠA,PETRIČIĆ,MEŠTROVIĆ,ROGIĆ,ĐEMALI,BOŽINOVIĆ,RADAN,KLANAC,PLANTAK,MRKIĆ
T A B L I C A „B”
1. GIMNAZIJA F. PETRIĆ 3 3 0 6 150 9
2. MEDICINSKA ŠKOLA 3 2 1 4 119 6
3. PR.GRAFIČKA ŠKOLA 3 1 2 4 103 3
4. POLJ. I VET. ŠK. S. OŽANIĆ 3 0 3 0 34 0
U POLUFINALE PLASIRALE SU SE EKIPE : GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA , MEDICINSKA ŠKOLA
PAROVI POLUFINALA: 12.12.2017. 12.00
GIMNAZIJA VLADIMIR NAZOR – MEDICINSKA ŠKOLA
12.12.2017 13.00
EKONOM. -TRGO. -BIROTEH. – GIMNAZIJA FRANJE PETRIĆA