ZADAR – Županijsko državno odvjetništvo u Zadru danas je donijelo rješenje o provođenju istrage protiv 26-šestogodišnjeg hrvatskog državljanina zbog osnovane sumnje na počinjenje kaznenog djela teškog ubojstva. Ubojstvo se otkrilo prošlog petka na Smiljevcu.
Postoji osnovana sumnja da je 26-godišnjak 7./8. svibnja 2015. u Zadru usmrtio svoju majku M. S. odnosno da ju je kliještama više puta udario po glavi dok je spavala nakon čega je njeno tijelo, zamotano u zračni gumeni madrac, odvukao u jednu od prostorija u prizemlju zgrade te potom u stanu oprao i uklonio tragove krvi.
Osumnjičeniku je sudac istrage po prijedlogu državnog odvjetnika odredio istražni zatvor temeljem, priopćilo je Županijsko državno odvjetništvo.
Novi slučajevi pijane vožnje, bez vozačke – neki su završili u zatvor, a kazna im 1 320 eura
Iz PU zadarska izvijestili su o četiri slučaja kršenja propisa i velikih kazni u prometu. U četvrtak, 03. travnja u...
Pročitaj VišeDetails