OŠ Voštarnica održana je svečanost dodjele priznanja i nagrada učenicima i mentorima osnovnih škola Grada Zadra koji su ostvarili prva tri mjesta na državnim i međunarodnim školskim natjecanjima u 2022. godini.

Okupljenima se obratila Predsjednica Udruge CINAZ (Centar za izvannastavne i izvanškolske aktivnosti), gospođa Morana Rogić Vihar te kratko predstavila projekt „Mali poduzetnici" u sklopu kojeg je nastala i edukativna brošura „Plasman prozivoda na tržište" naglasivši kako je cilj brošure unaprijediti znanja učenika o marketingu, brendiranju i osnovama financijske pismenosti kako bi što bolje plasirali svoje proizvode na tržište.

Moderator cijele svečanosti je bio učenik OŠ Bartula Kašića Luigi Rados, pjevala je klapa Benja te pjesmu Dite Zadarsko učenik Leo Rados, za koju je dobio veliki pljesak publike.

Čestitke na postignutim uspjesima uputio je pročelnik Joso Nekić.

Popis nagrađenih učenika i mentora:
DRŽAVNA I MEĐUNARODNA NATJECANJA 2022. GODINE
1., 2. i 3. mjesto

OŠ Šimuna Kožičića Benje;
IME I PREZIME UČENIKA
MENTOR
PLASMAN

Jakov Peroš
Sanja Ivanac
Fizika 3. nagrada
Luna Mandić
Renata Čizmin
Tehnička kultura 3. mjesto
Jana Bujan
Josip Knežević
Atletika djevojčice 1. mjesto
Ema Justić

Atletika djevojčice 1. mjesto
Rita Herceg

Atletika djevojčice 1. mjesto
Luna Lozić

Atletika djevojčice 1. mjesto
Paola Mileta

Atletika djevojčice 1. mjesto
Luna Mandić

Atletika djevojčice 1. mjesto
Viktorija Aleta

Atletika djevojčice 1. mjesto
Tea Blaić

Atletika djevojčice 1. mjesto
Irina Kučej

Atletika djevojčice 1. mjesto


Osnovna glazbena škola Sv. Benedikta;
Kate Lenkić, klarinet, 1. nagrada u II. kategoriji na 60. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa, regionalna razina
i 2.nagrada u II. kategoriji na 60. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa, državna razina
Petra Perić, klarinet, 1. nagrada u III. kategoriji na 60. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa, regionalna razina
i 2. nagrada u III. kategoriji na 60. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa, državna razina
Mentor: Ante Buturić, mag. mus.
__________________________________
Lea Eva Antonina, glasovir:
nagrada u C kategoriji na 2. Međunarodnom pijanističkom natjecanju Franz Liszt Center;
nagrada u C kategoriji na natjecanju 2. memorijal Sanja Pavlović;
nagrada u 3. kategoriji na Međunarodnom natjecanju Daleki akordi 2022.

Ema Pijaca, glasovir:
2. nagrada u C kategoriji na 2. Međunarodnom pijanističkom natjecanju Franz Liszt Center;
2. nagrada u C kategoriji na natjecanju 2. memorijal Sanja Pavlović;
3. nagrada u C kategoriji na Orbetello Piano competition
Mentor: Zorica Bruketa, prof. savjetnik
__________________________________
Međunarodno natjecanje mladih klavirista "Una Corda" 2022.
Antonio Cicvarić, 2.kat. 1.nagrada
Petar Višnjić, 3 kat.1.nagrada
Mentor: Tatjana Jergan Botunac, učitelj mentor.

OŠ Šime Budinića;
IME I PREZIME UČENIKA
Lovro Kličković
Marieclaire Bešlić
MATEMATIKA 3. MJESTO
Tonina Kolega
Tamara Valčić
TEH. KULTURA EU CONEXUS 1. mjesto
Melanija Dundov
Mateja Jurjević
Roman Radeka


Noela Prenaj
Nina Dokoza
LIDRANO
Ana Klišmanić
Silvana Rados
Nina Bukulin
Helena Kadija
Frano Kolega
Ivan Čirjak

LIDRANO
Hana Čulin
Anita Mustać
BIOSIGURNOST I BIOZAŠTITA
Kira Mašina

BIOSIGURNOST I BIOZAŠTITA
Ana Klišmanić

BIOSIGURNOST I BIOZAŠTITA
David Pejdo
Zrinka Klarin
GLOBE
Tin Rogić

GLOBE
Šimun Kapljić

GLOBE

OŠ Krune Krstića;
IME I PREZIME UČENIKA
MENTOR
PLASMAN
Tea Babić
Maja Kresović
LiDraNo, novinarski rad
Hana Gojdanić
Dina Milat
LiDraNo, školski list "Fontana"
Lucija Marić
Jasenka Čirjak
Modelarska liga

OŠ Smiljevac;
IME I PREZIME UČENIKA
MENTOR
PLASMAN
Medina Žunić
Ćamil Bašić
Islamski vjeronauk 1. mjesto
Karla Novoselac
Milena Škara
Lidrano
Petra Lučić
Josipa Jurjević
Lidrano
Mihovil Pedić
Marina Marijačić
Lidrano
Toni Grgeč
Darinka Kotlar
Atletika 2. mjesto
Gabrijel Vujević

Atletika 2. mjesto
Lovre Dellavia

Atletika 2. mjesto
Adi Hadžić

Atletika 2. mjesto
Matko Udiljak

Atletika 2. mjesto
Karlo Lučić

Atletika 2. mjesto
Toni Josipović

Atletika 2. mjesto
Petar Ušljebrka

Atletika 2. mjesto
Jakov Surać

Atletika 2. mjesto
Matej Mamić

Atletika 2. mjesto
Toni Josipović
Lucijan Ćuković
Košarka 1. mjesto
Jure Torić

Košarka 1. mjesto
Matej Mamić

Košarka 1. mjesto
Luka Rukavina

Košarka 1. mjesto
Gabrijel Vujević

Košarka 1. mjesto
Jakov Birčić

Košarka 1. mjesto
Toni Grgeč

Košarka 1. mjesto
Duje Bačinić

Košarka 1. mjesto
Roko Šaponja

Košarka 1. mjesto
Nikola Zelić

Košarka 1. mjesto
Luka Hrvatin

Košarka 1. mjesto
Frane Debak

Košarka 1. mjesto
Amar Salihović
Ćamil Bašić
Islamski vjeronauk 3. mjesto
Zara Crnjak
Josipa Zanki
EU CONEXUS 1. drž. 2. međunarodno
Antonia Čirjak

EU CONEXUS 1. drž. 2. međunarodno
Eva Karaban

EU CONEXUS 1. drž. 2. međunarodno
Ana Marić

EU CONEXUS 1. drž. 2. međunarodno
Lovre Vuković
Snježana Kraljić
Graničar 2. mjesto
Luka Glavić

Graničar 2. mjesto
Manuela Benković

Graničar 2. mjesto
Josip Gladović

Graničar 2. mjesto
Nika Čulina

Graničar 2. mjesto
Zara Lulić

Graničar 2. mjesto
Mia Rogić

Graničar 2. mjesto
Jakov Županjac

Graničar 2. mjesto
Adriano Ledenko

Graničar 2. mjesto
Marin Maračić

Graničar 2. mjesto
Duje Plazonić

Graničar 2. mjesto
Lucia Miličević

Graničar 2. mjesto
Karla Žilić
Darinka Kotlar
Atletika 1. mjesto
Iva Gagula

Atletika 1. mjesto
Violeta Livaja

Atletika 1. mjesto
Lucija Pejić

Atletika 1. mjesto
Chiara Martinčić

Atletika 1. mjesto
Antea Žilić

Atletika 1. mjesto
Ema Ukalović

Atletika 1. mjesto
Nika Baričević

Atletika 1. mjesto
Tea Topić

Atletika 1. mjesto
Iris Jurić

Atletika 1. mjesto

OŠ Voštarnica;
IME I PREZIME UČENIKA
MENTOR
PLASMAN
Petar Sutlović
Daria Švorinić
3. mjesto - plivanje

OŠ Zadarski otoci;
IME I PREZIME UČENIKA
MENTOR
PLASMAN
Korina Bajat
Bernarda Kamber
LiDraNo
Ana Lucia Lovrić
Irina Kozličić Juraga
GLOBE
Petra Brčić

GLOBE
Una Ličina

GLOBE

OŠ Bartula Kašića;
IME I PREZIME UČENIKA
MENTOR
PLASMAN
Luigi Rados
Meri Popović
LiDraNo
Mia Pestić
Josip Kvartuč
FUTSAL 6.-8. razred 2. mjesto
Marija Kanjer

FUTSAL 6.-8. razred 2. mjesto
Nora Baričević

FUTSAL 6.-8. razred 2. mjesto
Vita Župan

FUTSAL 6.-8. razred 2. mjesto
Ela Giergia

FUTSAL 6.-8. razred 2. mjesto
Tamara Jurešić

FUTSAL 6.-8. razred 2. mjesto
Laura Alavanić

FUTSAL 6.-8. razred 2. mjesto
Magdalena Horvat

FUTSAL 6.-8. razred 2. mjesto
Sara Pavlović

FUTSAL 6.-8. razred 2. mjesto
Cvita Klarić

FUTSAL 6.-8. razred 2. mjesto
Petra Vlajnić

FUTSAL 6.-8. razred 2. mjesto
Martina Beriša

FUTSAL 6.-8. razred 2. mjesto